Referat Gospodarki Komunalnej
Urząd Miasta Biłgoraja

+48 (84) 686 96 90

ul. Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj

Miejski System Komunikacji Online

Miejski System Komunikacji Online

Informujemy iż od dnia 20 grudnia br. oddajemy dla Państwa wygody nowy portal Urzędu Miasta Biłgoraja – Miejski System Komunikacji Online (MSKO) – https://bilgoraj.ejst.pl. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z serwisu stworzonego z myślą o wszystkich użytkownikach którzy chcą przeglądać i regulować swoje zobowiązania wobec urzędu online bez wychodzenia z domu.

Portal Interesanta skierowany jest zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych. Udostępnia on aktualne informacje związane z zobowiązaniami w stosunku do urzędu: podatki od nieruchomości, rolny, leśny, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dostęp do serwisu możliwy jest po wcześniejszej rejestracji i zalogowaniu.

Rejestrację do portalu MSKO możemy potwierdzić poprzez Profil Zaufany – nie wymaga obecności Państwa w Urzędzie Miasta. Drugim sposobem jest rejestracja poprzez adres e-mail, po otrzymaniu potwierdzenia należy zgłosić się do Urzędu z ważnym dowodem osobistym w celu potwierdzenia tożsamości i otrzymania dostępu do usługi.

Zdajemy sobie sprawę iż na początku mogą wystąpić pewne niedogodności przy korzystaniu z systemu dlatego też ewentualne uwagi i sprostowania dotyczące treści zawartych na portalu oraz funkcjonowania systemu prosimy zgłaszać na adres msko@bilgoraj.pl. Postaramy się w miarę możliwości o aktualizację systemu i dokonanie zmian. W przyszłości planowane są również wdrożenia nowych funkcjonalności.

Już dziś zachęcamy do zarejestrowania się na portalu i sprawdzenie możliwości jego wykorzystania.